Over Kavel 10

Wij zijn Kavel 10

Het leveren van hoogwaardige data met zinvolle innovaties is waar we voor staan. Met een jong en gemotiveerd team van ongeveer 30 man sterk, staan wij altijd klaar om snel en nauwkeurig werk te leveren.

Door onze platte organisatiestructuur zijn de interne lijnen kort en hebben we een grote flexibiliteit naar onze klanten toe. Door te investeren in zowel materialen als onze mensen proberen we een voorsprong te behouden in de sterk veranderende markt.

Met drie broers en hun zwager aan het roer zijn we echt een familiebedrijf
We zetten steeds een stapje verder en zijn altijd op zoek naar de nieuwste ontwikkelingen
Als echte mouwopstropers zijnde gaan we geen enkele uitdaging uit de weg
Voeren projecten internationaal projecten uit

Albert Brouwer

Head of Flight Ops

albert@kavel10.nl

Albert Brouwer

Ali Aliyazicioglu

Photogrammerty Specialst
Ali Aliyazicioglu

Clint Wisniewski

Piloot
Clint Wisniewski

Dirk Jan Klomp

Landmeter
Dirk Jan Klomp

Ditmer de Jong

Geospatial data specialist
Ditmer de Jong

Ewoud Van Der Cruyssen

Technical Manager

ewoud@kavel10.nl

Ewoud Van Der Cruyssen

Frank Staal

Sales Manager

frank@kavel10.nl

Frank Staal

Gerben Gort

International Sales Specialst

gerben@kavel10.nl

Gerben Gort

Hidde Faber

Landmeter
Hidde Faber

Inez Brouwer

Marketing & Communicatie?

inez@kavel10.nl

Inez Brouwer

Jesse Koldijk

Geospatial Data Specialist

jesse@kavel10.nl

Jesse Koldijk

Jildert Wind

AutoCAD specialist
Jildert Wind

Johan Wester

Piloot
Johan Wester

Jurryt Jonkman

Landmeter
Jurryt Jonkman

Lodewijk Buma

LiDAR Specialist
Lodewijk Buma

Martijn van Roeden

Landmeter
Martijn van Roeden

Richard Brouwer

Projectmanager

richard@kavel10.nl

Richard Brouwer

Robin Panman

Projectbegeleider

robin@kavel10.nl

Robin Panman

Roderick van der Werf

Piloot
Roderick van der Werf

Stefan Brouwer

Business Developer

stefan@kavel10.nl

Stefan Brouwer

Werken bij Kavel 10?

Solliciteer dan nu snel

Waar staat Kavel 10 voor?

Mouwopstropers

Als Noordelingen zijn we echte mouwopstropers. We bijten ons vast in de projecten en stoppen niet tot we een goed resultaat hebben behaald.

Familiemensen

Wij zijn een echt familiebedrijf. We vinden het belangrijk dat we ook zo met elkaar omgaan. Daarom besteden we jaarlijks 5% van de winst aan goede doelen. Deze doelen worden door ons team van Kavel 10 uitgekozen.

Grensverleggers

De wereld om ons heen veranderd razendsnel. Vooroplopers zit in ons aard en daarom investeren wij continu in de nieuwste technieken.